Virtuviniai komplektai

Virtuvė yra viena iš labiausiai paplitusių namo erdvių, virtuviniai komplektai į juos žmogus dažniausiai ateina ir praleidžia daug laiko. Šiame kambaryje šeimos nariai renkasi, valgo ir kalbasi. Todėl bet kuriai namų šeimininkei tiesiog reikia, kad virtuvė būtų patogi, baldai netrukdytų, o visi reikalingi daiktai būtų po ranka. Ir tai įmanoma.

Virtuviniai komplektai1
Virtuvės baldai 1

Jei jūsų virtuvė yra maža, turėsite atsižvelgti į menkiausius niuansus, kurie gali trukdyti projektavimo procesui. Todėl geriau pirkti baldus, kurie yra kompaktiški ir neužgriozdins erdvės, nes virtuvės centras turėtų būti kuo laisvesnis.

 Virtuvės baldai 2
Virtuvės baldai 2

Nedidelę virtuvę reikia padalyti į dvi dalis, vienoje iš jų gaminsite maistą, o kitoje – valgysite. Šis išdėstymas yra labai svarbus net eskizų rengimo etape.

Geriausia šviesios virtuvės fasadų spalva, kaip jūs galite atspėti, yra blizgi balta. 

Virtuviniai komplektai
Virtuviniai komplektai 3
Virtuvės baldai 3

Ant jos praktiškai nėra matomų dėmių, ji vizualiai išplečia erdvę, atspindi ir išsklaido šviesą. Jei visi virtuvės komponentai parinkti šviesiomis spalvomis, tokia virtuvė atrodo erdvi, lengva ir erdvi.

Virtuvės baldai 4
Virtuvės baldai 4

Pastarųjų metų virtuvės yra funkcionalumo ir patogumo derinys, kurioje sukuriama praktiška aplinka. 

Šiuolaikinis virtuvės dizainas neapsiriboja viena kryptimi, jis yra daugialypis ir gali skirtis pagal jūsų pageidavimus. 

Svarbiausia yra sugebėti sukurti jaukią atmosferą, kurioje būtų malonu būti su šeima ir patogiai priimti svečius.

 Virtuvės baldai 5
Virtuvės baldai 5

Modernaus stiliaus bruožai virtuvės interjere

Interjero dizaino mada yra gana permaininga. Kas dešimtmetį nuolat atsiranda naujų tendencijų, apimančių įvairių tipų apdailą, baldų konfigūracijas, techninę įrangą ir dekorą. Kai kurios ryškiausios tendencijos išpopuliarėja per naktį, tačiau jos taip pat sparčiai ir praranda populiarumą.

Virtuviniai komplektai 5
Virtuvės baldai 6

Šiuolaikinis interjeras nuo ankstesnių tendencijų skiriasi savo lengvumu ir ramybe. Jam būdingi lygūs, vienspalviai paviršiai, turintys tiek matinę, tiek blizgią tekstūrą. Spalvų paletė dažnai yra santūri. Geometrija ir proporcijos yra sveikintinos.

Virtuviniai komplektai 7
Virtuvės baldai 7

Modernus stilius apjungia minimalizmo, modernizmo, ekologinio stiliaus, palėpės ir kitų tendencijų apraiškas. Norint įrengti virtuvės interjerą pagal laiką, būtina atsižvelgti į spalvų harmoniją ir išdėstymo patogumą, teikti pirmenybę natūralioms žaliavoms.

Integruotas šaldytuvas
Integruotas šaldytuvas

Ypač svarbu laikytis racionalizmo principų: daiktai yra griežtai išdėstyti savo vietose, prietaisai ir indai yra paslėpti už virtuvės komplekto fasadų, o maisto gaminimo įranga dera su kambario dekoru. Visa tai sukuria vieną vaizdą, atitinkantį aukštųjų technologijų ir funkcionalios virtuvės koncepciją.