Stalo įrankių dėklai.

Stalo įrankių dėklai. Tvarkingas virtuvės reikmenų išdėstymas stalčiuose ir lentynose. 

stalo įrankių dėklai

Kiekviena šeimininkė siekia, kad virtuvėje būtų specialūs padėklai įvairiems indams. 

Tokie dėklai yra įvairių tipų, skiriasi funkcionalumu, dizainu ir kaina.

Ypatumai. Stalo įrankių dėklai.

Stalo įrankių dėklas yra mažas stalčius, kurio konstrukcija susideda iš atskirų sekcijų, skirtų tam tikro tipo stalo įrankiams laikyti. Paprastai šie priedai turi nuo 4 iki 6 sekcijų ir skiriasi dydžiu, todėl juos galima nesunkiai priderinti prie virtuvės stalčiaus dydžio. Šių įrenginių plotis gali būti nuo 30 iki 90 cm, aukštis – nuo ​​15 iki 30 cm, o gylis – nuo ​​40 iki 60 cm.

stalo įrankių dėklai

Erdvioms virtuvėms, kuriose įrengti erdvūs moduliai, dažniausiai perkami dviaukščiai stalo įrankių dėklai.

Skirtingai nuo standartinių modelių, kurie naudojami tik šakučių ir šaukštų laikymui, juose taip pat gali tilpti tokie nepakeičiami priedai kaip sietelis, plaktuvas, kiaurasamtis ir bulvių skustuvas.

Toks virtuvės reikmenų organizatorius turi daug privalumų, iš kurių pagrindinis yra ergonomika. Tokio paprasto prietaiso dėka kiekviena šeimininkė turi galimybę patikimai paslėpti šakutes, šaukštus ir kitus indus nuo smalsių akių, o dengiant stalą jų ieškoti nereikia, nes jie visada po ranka.

stalo įrankių dėklai

Be virtuvės smulkmenų laikymo ir pakavimo, šie stalo įrankių dėklai susidoroja su dar viena svarbia užduotimi jie tarnauja kaip vieta džiovinimo prietaisams. Kalbant apie minusus, jų nėra, išskyrus aukštas tam tikrų modelių, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų, kainas.

Šiandien virtuvės stalo įrankių dėklai rinkoje pateikiami didžiuliu asortimentu. 

Stalo įrankių dėklai skiriasi vienas nuo kito, skirtingos ir gamybos medžiagos.

Metalinis. 

Nerūdijančio plieno gaminiai pasižymi ilgu tarnavimo laiku. Jie atsparūs valymui su plovikliais, nebijo neigiamo vandens poveikio. Vienintelis šių prietaisų trūkumas metalinis dėklas kelia triukšmą išskleidžiant ar išimant virtuvės prietaisus.

metalinis

Medinis. 

Natūralaus medžio masyvo aksesuarai atrodo elegantiški ir brangūs. Dažniausiai jie perkami ilgalaikiam įrankių saugojimui. Medinis padėklas netinka kasdieniam naudojimui, nes masyvas greitai sugeria drėgmę, deformuojasi ir susidaro grybelis.

medinis

Plastmasinis. 

Šie aksesuarai yra labiausiai paklausūs tarp namų šeimininkių. 

Taip yra dėl mažos jų kainos, konstrukcijos lengvumo ir didelio stiprumo. 

stalo įrankių dėklai

Plastikiniai indai yra atsparūs plovikliams, riebalams ir drėgmei. 

Be pirmiau minėtų variantų, taip pat galite rasti ekstravagantiškų padėklų modelių su originalia apdaila aksomo ir odos pavidalu. Tačiau jie nėra praktiški ir dažniausiai perkami kolekciniams daiktams laikyti.

Stalo įrankių dėklai pagaminti iš plastiko. 

Jie yra labai paklausūs tarp namų šeimininkių, nes leidžia patogiai laikyti virtuvės reikmenis ir puikiai atrodo modernių virtuvių interjere.

irankiams deklas

Dėklų dizainas yra santūrus. Konstrukcija surenkama iš 6 pilkų padėklų, jų plotis 38 cm, ilgis 49 cm. Tokį modelį gali sau leisti įsigyti kiekvienas, nes jis nebrangus. Vienintelis minusas gamintojas nepasivargino pasirinkdamas spalvų paletę.

Prieš perkant tokį svarbų virtuvės aksesuarą kaip stalo įrankių dėklą, reikia atsižvelgti į kai kuriuos rodiklius. Kadangi šaukštai, šakutės ir kiti prietaisai turi būti nuolat sterilūs, švarūs ir po ranka, reikia atkreipti dėmesį į konstrukcijos dydį, sekcijų skaičių ir ventiliacijos angų buvimą.

Pažymėtina, kad tokio paties modelio stalo įrankių dėklas gali puikiai tikti vienai virtuvei, bet visai nenaudingas kitai.

Populiariausi stalo įrankių dėklai yra pagaminti iš plastiko.

stalo įrankių dėklai

Renkantis stalo įrankių dėklą ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus.

Medžiaga, iš kurios pagamintas gaminys, atitikimas virtuvės interjerui.

padeklai

Stalo įrankių dėklas turi būti parinktas standartiniams virtuvės stalčių dydžiams, tam pirmiausia reikia išmatuoti stalčių.

Gaminio talpa, dėklo skyriai turėtų leisti dėti įvairaus tipo prietaisus ne tik šakutes ir šaukštus.

padeklai

Gamybos medžiaga, nuo jos priklauso įrankių dėklo naudojimo laikas.

stalo įrankių dėklai

Daugiau apie baldų furnitūra.

 • Kokius virtuvės baldus pasirinkti

  Kokius virtuvės baldus pasirinkti

  Kokius virtuvės baldus pasirinkti, kad atitiktumėte savo gyvenimo būdą ir poreikius. Kokius virtuvės baldus pasirinkti? Virtuvės baldai – puikus būdas atnaujinti savo namų interjerą ir padaryti jį praktiškesnį. Jei ieškote patikimos įmonės, kuri gamina ir prekiauja kokybiškais virtuvės baldais, apsilankykite mūsų svetainėje!Mūsų įmonė siūlo platų virtuvės baldų asortimentą: nuo modernių iki klasikinių, nuo nedidelių iki…

  Skaityti daugiau


 • Virtuvės remontas

  Virtuvės remontas

  Virtuvės remontas planavimas – svarbus ir atsakingas procesas. Virtuvės remontas planavimas iš anksto, sėkmingai ir be streso. Atsiminkite svarbiausius patarimus, kaip paruošti darbo vietą, pasirinkti reikiamas medžiagas ir baldus, bei numatyti pakankamas lėšas remontui. Būtini žingsniai sėkmingam projektui. Finansinės išlaidos Remontas reikalauja tikrai nemažų finansinių išlaidų, todėl turite suskaičiuoti, kiek lėšų reikės skirti medžiagoms ir…

  Skaityti daugiau


 • Sofos lovos

  Sofos lovos

  Sofos lovos istorija ir nauda Sofos lovos yra patogūs ir funkcionalūs baldai, kurie yra neatsiejami nuo mūsų kasdienybės. Jie yra naudingi dėl kelių priežasčių: Komfortas: Sofos ir lovos yra sukurtos siekiant užtikrinti maksimalų komfortą. Jos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip odos, audinio, ir yra pritaikytos mūsų kūnui suteikti maksimalų komfortą. Dizainas: Dizainas…

  Skaityti daugiau


 • Komodos

  Komodos

  Komodos ir jų nauda mūsų buityje Komodos yra vienas iš svarbiausių ir seniausių baldų, reikalingų žmonių namuose. Tai yra praktiškas ir universalus baldas, kuris gali būti naudojamas kaip drabužių spinta, interjero detalė ar paprastas stalas. Toks baldas gaminamas iš įvairių medžiagų, tokių kaip medis, metalas ar plastikas, ir gali būti skirtas įvairiems kambarių tipams, tokiems…

  Skaityti daugiau